SERVIS A PODPORA

 

Optimální poměr cena-výkon. Rychlé odpovědi. Vždy dostupní.

 

Tyto sliby dodržujeme a najdeme nejlepší řešení pro Vaše potřeby týkající se laserového značení a gravírování. Dobrá spolupráce začíná ještě před nákupem a naším cílem je nejvyšší spokojenost zákazníka. Cokoli potřebujete: Nabízíme konzultace, aplikační konzultace, technickou podporu, servis náhradních dílů a školení na místě. MLS najde perfektní řešení. Přímo. Osobně. A Rychle.

 

 

▷ PRODEJ + PRODEJNÍ OBLAST

MLS Laser Marking & Engraving je Váš prodejní a servisní partner pro laserové systémy společnosti FOBA. FOBA spolu se svými partnery tvoří globální síť distributorů a servisních partnerů. MLS je výhradním partnerem FOBA v Rakousku, České republice, Maďarsku, Slovinsku a na Slovensku. MLS nabízí hluboké znalosti laserového značení a gravírování snadno srozumitelným způsobem a také díky osvědčené kvalitě značky FOBA.

▷ PORADENSTVÍ

Naším cílem je zajistit, aby dobré poradenství bylo součástí našich bezplatných zákaznických služeb. Toto poradenství přesahuje pouze výběr a konfiguraci systému pro zákazníka, školení a technický zákaznický servis. MLS má přístup orientovaný na řešení a klade důraz na spolehlivé, dlouhodobé partnerství, které pokrývá všechna témata. Kontakt se zákazníky je řešen rychle, snadno a za rovných podmínek. Jsme vždy k dispozici.

▷ APLIKAČNÍ PORADENSTVÍ

Ne každý typ laseru lze použít pro značení nebo gravírování každého materiálu. Proto je nutné specifické značení, gravírování a zkoušky materiálu, aby se určilo, které systémy jsou vhodné. Abychom našli ideální řešení pro danou aplikaci, provedeme podrobné vzorové značení dodaných materiálů a dílů, doporučíme nejvhodnější typ laseru a specifikaci pro daný laserový systém nebo stroj. MLS podpora nekončí ani po úspěšné instalaci.

▷ TECHNICKÁ PODPORA

Hledáte kompetentní kontaktní osobu pro opravy a servis náhradních dílů? Pak jste na správném místě. Provádíme instalace, preventivní údržbu a kontrolu vašich systémů a strojů, ale také opravy a výměnu systémových komponent. To vše zaručuje trvale bezproblémový provoz vašeho laseru a snižuje prostoje.

▷ SERVIS NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Pomůžeme vám určit, jaký náhradní díl potřebujete. Díky skladování na místech po celém světě jsou produkty z našeho sortimentu rychle dostupné.

▷ TRÉNINK
Výcvik je přizpůsobený konkrétním potřebám, orientovaný na praxi, přímo na místě u našich zákazníků nebo v naší laboratoři. Učíme naše zákazníky zacházet se svými systémy pomocí vhodných laserových systémů, značících pracovišť a gravírovacích strojů.